NE DEMEK?

Ne demek?

Ne demek?

Blog Article

İroko Deck, bu dayanıklılığı ve tabii güzelliği yardımıyla dış mekanlarda uzun yıllar süresince birinci sınıf bir performans sergiler.

İroko deck fiyat ve deck döşeme fiyatları sıralaması zirdaki gibidir. Aktüel fiyatları ve deck fiyat listesinden iskonto karınin bildirişim sayfamızdan bizlere ulaşınız.

Kompozit deck, son yıllarda popülerlik kazanan bir dış mekan kaplamasıdır. Bedii, peklik ve emeksiz hizmet kabilinden dayanıklı çok pozitif yanlarıyla tercih edilmektedir. Ancak kompozit deck karşı temelı sorular olur. İşte kompozit deck ile müntesip sıkça sorulan soruların cevapları:

İroko deck malzemesinin metrekare fiyatları, deckin kullanıldığı kayranın genliği ve deck malzemesinin kalitesi gibi faktörlere bentlı olarak değişiklik gösterir.

önerme hazırlanması bağırsakin WhatsApp üzerinden m2 bilgilerini ve varsa yürütüm yapılacak meydanın görsellerini iletmenizi dileme edeceğiz.

İroko ağbiberlinın rengi zer portakal renginden çıplak kahve rengine ve doygun değerli kahve rengi kabilinden renklerde çeşitlilik gösterir.

İroko Deck M2 fiyatında kaliteye ilişik olarak malzemenin boyutları da etkilidir. Elan şanlı boyutlardaki İroko Deck paneller ekseriyetle daha pahalıdır.

Unutmayın ki fiyatlar dakika süresince bileğteamülebilir, bu nedenle güncel fiyatları domestik hazırlıkçilerden veya inşaat malzeme vandözlarından örtmek her dem en iyisidir.

Colour & Texture: The heartwood is generally yellow to medium brown and becomes darker with age. visit The freshly sawn iroko wood saf a golden-yellow hue. The sapwood is pale yellow. The wood katışıksız an even, medium to coarse texture and an interlocked grain.

İroko Deck M2 fiyatlarını etkileyen öteki faktörler beyninde vandözya ve malzemenin tedarik sürecine bağlamlı bileğfiilkenler de bulunmaktadır. Farklı satıcılar farklı fiyatlar sunabilir ve tedarik süreci de fiyatları etkileyebilir.

İroko Deck, dayanıklı, bedii ve natürel bir dış mekan malzemesi olması nedeniyle yeğleme edilmelidir. üste çsafha dostu bir malzeme olması da yeğleme sebeplerinden biridir.

Garanti ve Satış Sonrası Hizmetler: Satın almış olduğunız İroko Deck panellerin garanti kapsamını ve satış sonrası hizmetleri evire çevire incelemelisiniz. Olası problemler veya ihtiyaçlarınız doğrultusunda üretici yahut satıcıdan bindi see it here alabilmek önemlidir.

Fakat, bu maliyet tabii ve dayanıklı bir dış mekan yeryüzü kaplaması için nispeten akıllıca bir yatırımdır.

Kamelyalar: Doğal ahşsuın sıcaklığı ile kamelyalarınızı henüz davetkar hale getirebilirsiniz.

Report this page